Digitaliseerimise teekaart

Digitaliseerimise teekaardi koostamine on EAS-i poolt 50% – 70% ulatuses toetatav uuring, mille eesmärgiks on innustada ettevõtteid kaasa minema tööstusrevolutsiooniga 4.0 ning seeläbi kindlustada oma konkurentsivõimet kiiresti muutuvas maailmas. Teekaarti koostades selgitatakse ettevõtte töötajate ja meie ekspertidega koostöös välja tööstusettevõtte kitsaskohad ning koostatakse teekaart, mis kirjeldab samm-sammult, kuidas kitsaskohtasid lahendada. Lisaks töötatakse välja detailne lähteülesanne kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks ning otsitakse teenusepakkujad, kes on võimelised lähteülesannet täitma. Valmiv arengukava ehk teekaart aitab ettevõttel liikuda sihikindlalt lisandväärtust kasvatavate digitaalsete lahenduste kasutuselevõtu poole.

Teekaardi koostab sõltumatu meeskond, kelle esimene prioriteet on leida kliendile lahendus, mida klient vajab. Meeskonnal on mitmekülgsed teadmised ja kogemused digitaliseerimise ja automatiseerimise läbiviimiseks vajalikes valdkondades. Energexi meeskond töötab külg külje kõrval meie teiste tööstuste kogemusega inseneridega.

Digitaliseerimise teekaart sisaldab järgmiseid osasid:

  • ülevaade digitaliseeritusest ja tarneahelast;
  • tegevuste soovituslik ajakava, ehk teekaart;
  • hinnapäringu koostamine;
  • hinnang tegevuste maksumusele, tasuvusajale ja mõjule ettevõtja majandusnäitajatele.

Meie eesmärk on pakkuda laiapõhjaliste teadmiste ja suurte kogemustega meeskonda koostama digitaaliseerimise teekaarti rakendades parimat maailmapraktikat.

Kontakteeru meiega ja küsi pakkumist aadressil info[at]energex.ee

Meie kliendid, kellele oleme teostanud digitaliseerimise teekaardi või digidiagnostika:

Kunda Nordic Tsement AS

Reideni Plaat AS

Nuia PMT AS

Farmi Piimatööstus AS

Tere AS

L-UKS. Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja - L-uks |  Facebook

Structo Industry OÜ

Exmet Services OÜ